Technológie

 Domov / Technológie

Morita Veraview Pots

Moderný digitálny panoramatický röntgen, ktorý produkuje ostré a kryštálovo čisté snímky pri zachovaní nízkej dávky žiarenia. Tento japonský prístroj zhotoví snímku za 7.4 sekundy.

PRO GENY Preva

Rádioviziografický prístroj vyrobený v USA, ktorý konvertuje röntgenové žiarenie do digitálnej podoby a tým produkuje okamžité digitálne snímky zubov. Vďaka tomuto prístroju je dávka žiarenia až o 90% nižšia ako klasická zubná snímka.

PLANMECA Prostyle Intra

Fínska röntgenová intraorálna zobrazovacia jednotka, ktorá našim doktorom pomôže odhaliť poškodené miesto v chrupe a tak zachrániť čo najviac zdravého zubu.

Dentsply X-SMART

Špičkový prístroj na strojové opracovanie koreňoveho kanálika, ktorým sa precízne a kompletne odstráni infikovaný dentín postihnutého zuba.

Dentsply Pro Pex

Unikátny prístroj na meranie dĺžky zubného koreňového kanálika, ktorý zabezpečí presné meranie jeho dĺžky, a tým aj jeho presné uzavretie.

LAD FotoSan

Vysoko kvalitná Dánska technológia LAD FOTOSAN, ktorá dezinfikuje koreňový kanálik. Dezinfekcia je aktivovaná ultrafialovým svetlom, je teda pohodlná a bezbolestná.

Densply ProFile

Kvalitné endodontické nástroje z USA. Rotačné hlavy rôznych veľkostí sú ohybné, aby kopírovali tvar kanálika. Majú špeciálne navrhnutý profil, aby neobrusovali zdravý zub.

Dentsply Frios Unit

Operačná jednotka na inštaláciu implantátov, navrhnutá na efektívne opracovanie čelustnej kosti pre zavedenie implantátu. Táto technológia z USA je špička v oblasti dentálnych implantátov.

Implantáty Ankylos

Nemecké implantáty zhotovené z biologicky neutrálneho titánu a po celú dobu chránené tzv. inertnou povrchovou vrstvou, vďaka ktorej sa chová implantát ako pôvodný a prirodzený koreň zuba.

ZOOM 2

ZOOM 2 bieliaci systém sa skladá z lampy a bieliaceho gélu. Gél sa aplikuje na predné plôšky všetkých viditeľných zubov pod dohľadom stomatológa a to v okamihu, kedy je ústna dutina dokonale izolovaná ako od gelu, tak od pôsobiaceho svetla.

NSK Air Flow

Vysoko-efektívny dentálny pieskovač, ktorý citlivo vyčistí zubný povrch a efektívne odstráni pigmentové škvrny bez narušenia zubnej skloviny.

NSK Varios 970

Japonský nástroj určený na odstraňovanie zubného kameňa pomocou jemných vibrácii a čistiaceho prostriedku. Medzi prednosti patrí konzistentný a jemný chod motora ako aj citlivé hlavice pre pohodlie pacienta. Možnosť regulovania jeho tlaku pri ošetrení zabezpečuje efektívne odstránenie zubného kameňa.